قبلاً در فروشگاه ثبت نام نکرده اید؟ثبت نام در فروشگاه

Splitter HDMI 16 AROUN

اسپلیتر 16 کانال HDMI آرون

وضعیت :
رنگ :
قیمت نهایی : 0 ريال
توضیحات :تضمین عملکرد و کیفیت کالا - برای قیمت تماس بگیرید - 66755989 -18 ماه خدمات پس از فروش شرکت پارسیان
معرفی محصول
اسپلیتر HDMI Splitter 16 port AROUN

با توجه به کاربرد و کیفیت تصویر بسیار بالای پورت HDMI ,و افزایش استفاده و جایگذاری این پورت بر روی کلیه دستگاه های پخش کننده و گیرنده و به گونه ای جایگزین پورت های دیگر مانند VGA و RCA و S ویدیو ، با توجه به این نکته استفاده از دستگاه هایی که می توانند پورت HDMI را تبدیل کنند و یا به چندین تصویر تبدیل کنند امروزه بیشتر شده است.
شرکت AROUN با تولید Splitter های مختلف همگام با دیگر محصولات خود به تولید اسپلیتر های HDMI با تعداد کانال های مختلف پرداخته است که در این جا به معرفی محصول 16 کانال شرکت AROUN می پردازیم . همچنین در سبد محصولات اسپلیتر HDMI دستگاه های دیگر با کانال های متفاوت مانند 2 ، 4 و 8 کانال هم دیده میشود . که می توان با توجه به تعداد نمایشگر ها و مانیتورهای که در یک مجموعه است یکی از این دستگاه را انتخاب کرد.
بیشترین استفاده از این محصول در سالن های و اتاق های( همایش و کنفرانس ، آمفی تاتر ، سمینار، و ... ) شرکت ها و هتل ها و دانشگاه های و کلیه مراکز آموزشی همچنین سازمان ها و نهاد ها است.

HDMI Splitter 16 AROUN با توجه به کیفیت ساخت و خدمات پس از فروش شرکت پارسیان و همچین سبقه این شرکت و محصولات AROUN، با توجه به بکار گیری این محصولات در بسیاری از پروژه های سطح کشور چه در بخش خصوصی و دولتی این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که با اطمینان خاطر نسب به استفاده از این محصولات اقدام نمایند.

از طریق اسپلیتر 16 کانال HDMI AROUN می توان تصویر 1 خروجی را به طور همزمان بر روی 16 تلوزیون و نمایشگر بدون کوچکترین افت تصویر به نمایش در آورد. این اسپلیتر این قابلیت را دارد که در صورت استفاده از کابل های استاندارد HDMI مانند برند های BAFO - AROUN و ... تا متراژ 50 متر ورودی و خروجی کابل کشی کرد و نگرانی از تصویر ندادن و افت کیفیت داشت.

معمولا در اتاق ها و سالن هایی که تعداد شرکت کننده در جلسه و تعداد تلویزیون ها زیاد می باشد میتوان از طریق اسپلیتر 16 کانال AROUN تصویر شخص یا سیستم کنفرانس یا لب تاپ شخصی که دارد پرزنت می کند را بر روی کلیه نمایشگر ها انتقال داد. همچنین در فضاهایی که تعداد شرکت کنند ها بیشتر از این موارد باشد می توان با لوپ کردن 2 دستگاه اسپلیتر تعداد شرکت کننده ها را تا 31 نفر افزایش داد.

در بازار مدل های مختلفی از اسپلیتر های HDMI موجود است اما با توجه به حساسیت پورت HDMI در پروژ ها نکته ای که مهم و فرق اسپلیتر ها با هم می باشد به چند مورد اشاره میکنیم 1- جواب دادن تصویر در متراژ کابل کشی بلند 2- زمانی که دستگاه به زیر بار هست به گونه ای که 16 کانال دستگاه متصل باشد بتواند تصویر را انتقال دهد 3- عدم قطع و وصل شدن تصویر در هنگام جلسه و ...... 

قابلیت نصب درک و وصل شدن مستقیم اسپلیتر AROUN HDMI به برق

:Features

• Splitsthe HDMI signal to 16 HDMI displays

 Maintains480p,720p,720i,and 1080i,1080p resolutions

• Connectstwo or more HDMI displays at the same time to the same video source

• SupportsHDMI Audio to multiple displays

• Uses HDMIcables to connect to the input and splitter output

• Maintainshighest HDMI single link video resolution

• FullyHDMI 1.4 compliant

• Support 3D

• SupportsHDCP compliant devices

• Installsin seconds

لطفاً توجه داشته باشید
کلیه کالاهایی که در این فروشگاه عرضه می شوند اصلی بوده و هیچ گونه کالای کارکرده و غیر اصلی در این فروشگاه به فروش نمی رسد.
شما هم می توانید در مورد Splitter HDMI 16 AROUN - اسپلیتر 16 کانال HDMI آرون نظر دهید.
متن نظر : امتیاز شما :
جهت ثبت نظر می بایست وارد سایت شوید.