قبلاً در فروشگاه ثبت نام نکرده اید؟ثبت نام در فروشگاه

Desktop panel

پنل رومیزی قابدار 2 پاور AROUN

وضعیت :
رنگ :
قیمت نهایی : 0 ريال
توضیحات :تضمین کیفیت کالا - برای قیمت تماس بگیرید - 66755989
معرفی محصول
پنل رومیزی قابدار 2 پاور AROUN
پنل های رومیزی Aroun را می توان روی میز کنفرانس و سالن های همایش و.. استفاده کرد . پنل های AROUN دارای جک پنوماتیک هستن که با فشار دست درب به صورت تاشو باز شده و مهیای استفاده شرکت کننده گان در جلسه می باشد. جنس فلزی روی این vsp از جنس آلمینیوم می باشد و کیفیت بسیار بالا و استحکام لازمه را دارد.
پورت های که بر روی این desktop panel می باشد شامل :
2 پورت شبکه - HDMI - VGA - AUX - پاور2 عدد قابل نصب همه نوع پریز( برق اروپایی ) - USB -

درصورت عدم استفاده می توان درب پنل را بسته و ویژگی که پنل های AROUN دارند این است که کاملا همسطح میز قرار گرفته و برخلاف مدل های مشابهی که در بازار است که دارای یکه لبه و ارتفاع هستند که باعث می شود از سطح میز بالاتر قرارگرفته و زیبایی میز را از بین ببرد.
کیفیت اتصالاتی که درپنل های AROUN استفاده شده است اعم از کیفیت فلز و همچنین کیفیت پورت ها به گونه است که هیچ گونه افت کیفیت در اتصالات نخواهید داشت.

فرق این مدل پنل 2 پاور AROUN  با مدل های دیگر این است دارای 2 پاور برق می باشد و این قابلیت را دارد همزمان 2 نفر بتوانند دستگا های خود را به برق متصل کنند و فرق دیگر این که در زیر پنل یک قاب وصل شده است و سیمی از خود پنل به صورت آویزان شده وجود ندارد و تمامی پورت ها بر روی پنل دارای یک مادگی در انتهای پنل دارند که می توان به آسانی بدون نیاز به هیچ گونه زدن تبدیل و یا اتصال دادن از طریق لحیم کلیه کابل های مورد نیاز را تنها با وصل کردن به مادگی های انتهای پنل متصل کرد و بدون کاهش و افت کیفیت به نمایشگر های داخل سالن تصاویر را انتقال داد.

معمولا  در اتاق های کنفرانس یا همایش به ازای هر نفر یا به ازای هر 2 نفر شرکت کننده از این نوع پنل های رومیزی استفاده میشود به گونه ای که هر شرکت کننده می تواند با متصل کردن لب تاپ LABTOP و یا هر منبع پخش کننده مانند کامپیوتر ، دوربین و ...  ازطریق یک کابل به یکی از پورت های مورد نیاز خود  بر روی پنل وصل کرده و تصویر مورد نیاز خود را بر روی نمایشگر های موجود در اتاق یا سالن کنفرانس مثل مانیتور های روی میز و همچنین پروژکتور موجود نمایش داد بدون کوچکترین افت سیگنال و تصویر شرکت کننده می تواند بدون محدودیت  پورت های HDMI  , VGA , USB  شبکه یا RG45 , و برق لب تاپ خود یا هر دستگاه پخش کننده را به پنل وصل کرده و از طریق سویچر  و یا اسپلیتر های اتوماتیک AROUN مانند (سویچر های HDMI، VGA AROUN و اسپلیتر های AROUN  HDMI ، VGA و ... ) که تعداد کانال ها و ورودی و خروجی مختلف از 4 تا 16 کانال را دارند متصل کرد و صفحه نمایش کامپیوتر خود را از طریق نمایشگرهای واقع در سالن (دیتا پروژکتور یا LCD ) به اشتراک بگذارد

بعضی از برتری های این پنل نسب به پنل های دیگر:

همسطح بودن بر روی میز 

کیفیت عالی پورت HDMI استفاده شده

دارای جک پنوماتیک بوده که با فشار دست پنل به صورت اتوماتیک باز میشود.

دارای پمپ برای باز شدن آرام پنل

ارایه خدمات مناسب از جانب شرکت پارسیان در رابطه با تعمین قطعات یدکی پنل های AROUN

 امکان دسترسی هر شرکت کننده از پشت میز خود به پریز برق و  شبکه .

امکان پخش صدای هر رایانه از بلندگوهای نصب شده در سالن

وجود پنل قابدار و جلوگیری از آشفتگی سیم های انتهای پنل 

برتری کیفیتی نسبت به مدل های مشابه بازار

و ....

لطفاً توجه داشته باشید
کلیه کالاهایی که در این فروشگاه عرضه می شوند اصلی بوده و هیچ گونه کالای کارکرده و غیر اصلی در این فروشگاه به فروش نمی رسد.
شما هم می توانید در مورد Desktop panel - پنل رومیزی قابدار 2 پاور AROUN نظر دهید.
متن نظر : امتیاز شما :
جهت ثبت نظر می بایست وارد سایت شوید.