قبلاً در فروشگاه ثبت نام نکرده اید؟ثبت نام در فروشگاه

VGA Switch AROUN 4 port & sound & auto

سویچر 4 کانال اتومات VGA AROUN با صدا 450 mhz

وضعیت: ناموجود
معرفی محصول
سویچر 4 کانال اتومات VGA Switcher AROUN
این دستگاه با عملکرد عالی برای سالن های ویدئو کنفرانس، اماکن آموزشی، اتاق های کنترل، مراکز مانیتورینگ، سالن های نمایش . ... مناسب می باشد.
سویچر VGA AROU دارای 4 ورودی VGA و 1 خروجی VGA می باشد که 4 کامپیوتر و یا سایر منابع تولید کننده تصاویر VGA به همراه صدای استریو را به 1 نمایشگر متصل میکند. این دستگاه از طریق ریموت کنترل مادون قرمز و همچنین درگاهRS232 که آن را به کامپیوتر متصل می کند قابل کنترل می باشد.
سویچر 4 کانال VGA AROUN قابلیت این را دارد که در رک نصب شود و دارای پهنای باند 450 MHZ می باشد. و همچنین می توان از طریق این سویچ، صدا دستگاه های متصل را هم سویچ کرد.

سویچ های اتوماتیک AROUN مانند این محصول قابلیت این را دارند که به طور مثال هنگامی که در سالن کنفرانس یک نفر دستگاه خود را از طریق یک کاب VGA به این سویچ متصل کند سویچ به صورت اتوماتیک نسبت به نمایش دادن تصویر آن لپ تاپ بر روی خروجی اعمال خواهد شد و زمانی که نفر دیگری دستگاه خود را متصل کند به همین شکل دستگاه بدون دخالت دست به صورت اتوماتیک تصویر را بر روی خروجی خود انتقال می دهد و می توان از طریق نمایشگر هایی که در سالن یا اتاق و همچنین پروژکتور تصویر را بدون کوچکترین کاهش کیفیت اتقال داد.

از دیگر مزایای سویچ های AROUN نسبت به مدل های مشابه بازار می توان به این نکته اشاره کرد که می توان در رک این سویچ را نصب کرد و گوشواره های رک داخل جعبه خود دستگاه موجود است.

علاوه بر سویچ به صورت اتوماتیک می توان از طریق ریموت کنترل و به صورت دستی از طریق شاسی های ریموت کنترل و شاسی هایی که بر روی بدنه خود سویچ AROUN هست اقدام به سویچ کردن کرد. و ویژگی دیگری که کلیه سویچر های محصولات AROUN چه Switcher vga و Switcher hdmi دارند این است که می توان قابلیت مانیتورینگ را بر روی محصول روشن کرد به گونه ای که اپراتور می تواند با زمان دادن به دستگاه این امکان را دهد که دستگاه پورت های که متصل هستند را با توجه به آن بازه زمانی به صورت اسکنر تایمینگ نمایش دهد و در صورت فعال کردن این آپشن دستگاه از حالت اتومات سویچ خارج می شود.

این دستگاه دارای پهنای باند 450 mhz می باشد که می تواند تا رزولیش 2048x1536 را ساپرت کند و همچنین می توان برای متراژ، کابل کشی های بلند بدون افت کیفیت و سایه استفاده کرد.و داری 4 ورودی پورت aux است و یک خروجی aux که می توان صدای لپ تاپ و پخش کنند های دیگر را نیز سویچ کرد. 

همچنین می توان از طریق پورت RS232 اقدام به سویچ از طریق کامپیوتر کرد.

دستگاه دارای آداپتور هست و کیس دستگاه فلزی می باشد و طراحی دستگاه بروز است.

لطفاً توجه داشته باشید
کلیه کالاهایی که در این فروشگاه عرضه می شوند اصلی بوده و هیچ گونه کالای کارکرده و غیر اصلی در این فروشگاه به فروش نمی رسد.
شما هم می توانید در مورد VGA Switch AROUN 4 port & sound & auto - سویچر 4 کانال اتومات VGA AROUN با صدا 450 mhz نظر دهید.
متن نظر : امتیاز شما :
جهت ثبت نظر می بایست وارد سایت شوید.