قبلاً در فروشگاه ثبت نام نکرده اید؟ثبت نام در فروشگاه

switch 5 hdmi AROUN

سویچر 5 کانال hdmi آرون

وضعیت :
رنگ :
قیمت نهایی : 0 ريال
توضیحات :تضمین عملکرد دستگاه
با توجه به کاربرد و عملکرد عالی HDMI و افزایش استفاده از آن درسالن های کنفرانس،آمفی تئاترها ،همایش ها و سمینار ها ،جهت اتصال و سوئیچ فرستنده ها)دوربین ،پخش کننده و...(به دستگاه های گیرنده ) نمایشگر ،ویدئو پروژکتور ،تلویزیون و... (به منظور پاسخ به این نیاز سوئیچر HDMI AROUN معرفی گردید.

به وسیله این دستگاه می‌توان 5 دستگاه که دارای خروجی HDMI هستند مانند PS3 و XBOX و ماهواره Blu-Ray و یا ... را با بالاترین کیفیت به یک نمایشگر HD متصل کرد.

همزمان می توان از این دستگاهها بدون تعویض کابل استفاده کرد که  از طریق کنترل از راه دور سوییچ و یا دکمه تعویض آن که در روی سوییچ می باشد از دستگاهی به دستگاه  دیگر سوییچ کرد.این دستگاه معمولا برای تلویزیون و یا ویدیو پرژکتوری که بیش از 1 ورودی HDMI ندارند و یا دیگر پورت های آن مشغول است استفاده می شود.

این سوییچ با قابلیت انتقال تصاویر 3 بعدی و با بهترین کیفیت تصویر بین دستگاه ها سوییچ می کند.در ضمن این دستگاه به صورت اتومات تعویض کانال انجام می دهد.

لطفاً توجه داشته باشید
کلیه کالاهایی که در این فروشگاه عرضه می شوند اصلی بوده و هیچ گونه کالای کارکرده و غیر اصلی در این فروشگاه به فروش نمی رسد.
شما هم می توانید در مورد switch 5 hdmi AROUN - سویچر 5 کانال hdmi آرون نظر دهید.
متن نظر : امتیاز شما :
جهت ثبت نظر می بایست وارد سایت شوید.