قبلاً در فروشگاه ثبت نام نکرده اید؟ثبت نام در فروشگاه

Splitter 250 MHZ VGA 2 AROUN

اسپلیتر 2 کانال VGA 250 MHZ آرون

وضعیت :
رنگ :
قیمت نهایی : 0 ريال
توضیحات :تضمین عملکرد و کیفیت کالا - 18 ماه خدمات پس از فروش مجموعه پارسیان - برای قیمت تماس بگیرید - 66755989
معرفی محصول
اسپلیتر 2 کانال (splitter VGA AROUN 2 port (250MHZ

با استفاده کردن از این دستگاه می توان در اماکنی مانند مدارس، دانشگاه ها، شرکت ها و سالن های همایش و کنفرانس و ... که نیاز هست یک تصویر را همزمان بر روی چندین نمایشگر و تلوزیون یا مانیتور نمایش داد .
اسپلیتر 2 کانال vga AROUN را می توان در جایی که یک تصویر را از یک منبع نمایش مانند کامپیوتر و لب تاپ یا .... را گرفت و با متصل کردن به ایت دستگاه با توجه به کابل کشی در متراژهای مختلف رو به 2 خروجی تصویر تبدیل کرد و همزمان به 2 نمایشگر، تصویر را بدون کاهش کیفیت انتقال داد.
در فضاهایی که تعداد نمایشگر بیشتری وجود داشته باشد می توان از مدل های دیگر اسپلیتر های VGA AROUN استفاده کرد که دارای تعداد کانال خروجی بیشتری هستند مانند 4 ، 8 ، و 16 کانال و حتی در مواردی که از 16 نمایشگر هم بیشتر باشد می توان با لوپ کردن چندین اسپلیتر تعداد خروجی تصویر را زیاد کرد.

تفاوت محصولات AROUN با دیگر محصولات مشابهی که در بازار وجود دارد و بدون برند هستن در پروژه ها و جاهایی که کیفیت تصویر مهم است مشخص میشود. کیفیت تصویر و پشتیبانی کردن از رزولیشن های استاندارد و همچنین در فضاهایی مانند سالن های همایش و کنفرانس در شرایطی که چندین دستگاه مانند سوکت پنل های رومیزی، اسپلیتر و سویچر های مختلف استفاده شده اند و متراژ کابلی که در آن اتاق و سالن استفاده شده است زیاد هست دستگاه های معمولی و بدون کیفیت در تصویر ایجاد سایه و کاهش شفافیت تصویر میکنند به گونه ای که نوشته ها تار شده و متن ها سایه دار میشوند.

البته باید از کابل های با کیفیت و استاندارد استفاده شود تا نتیجه مطلوب حاصل شود. این مدل اسپلیتر AROUN دارای 250MHZ مگا هرتز پهنای باند می باشد که میتوان تا 65 متر با رزولیشن 2048X1536 تصویر را انتفال داد. برای فضاهایی که متراژ کابل کشی بیشتر می شود و رزولیشن بالاتری نیاز هست پیشنهاد ما مدل های 450MHZ اسپلیترهای VGA AROUN پیشنهاد میشود.

کیس دستگاه فلزی می باشد و دارای آداپتور است.  محصولات AROUN شامل خدمات پس از فروش و مشاوره 24 ساعته مجموعه پارسیان می باشند.

 

لطفاً توجه داشته باشید
کلیه کالاهایی که در این فروشگاه عرضه می شوند اصلی بوده و هیچ گونه کالای کارکرده و غیر اصلی در این فروشگاه به فروش نمی رسد.
شما هم می توانید در مورد Splitter 250 MHZ VGA 2 AROUN - اسپلیتر 2 کانال VGA 250 MHZ آرون نظر دهید.
متن نظر : امتیاز شما :
جهت ثبت نظر می بایست وارد سایت شوید.