قبلاً در فروشگاه ثبت نام نکرده اید؟ثبت نام در فروشگاه

Splitter 250 MHZ VGA 8 AROUN

اسپلیتر 8 کانال VGA 250 MHZ آرون

وضعیت :
رنگ :
قیمت نهایی : 0 ريال
توضیحات :تضمین عملکرد و کیفیت کالا - برای قیمت تماس بگیرید - 66755989
معرفی محصول
اسپلیتر 8 کانال SPLITTER VGA AROUN 250MHZ
این دستگاه را میتوان با توجه به کیفیت ساخت و تصویر مناسبی که دارد در سالن های همایش و کنفرانس و مراکز آموزشی مدارس، دانشگاه ها، و ... استفاده نمود.
اسپلیتر 8 کانال VGA AROUN دارای 1 ورودی تصویر و 8 خروجی تصویر RGB می باشد و این قابلیت را دارد که تصاویر را بدون کوچکترین کاهش کیفیت با توجه به کابل استفاده شده در آن مکان تا متراژ 65 متر انتقال دهد .
پهنای باند این دستگاه 250 MHZ مگا هرتز است .

اسپلیتر های AROUN با توجه به کیفیت ساخت و خدمات پس از فروش شرکت پارسیان این امکان را به مشتریان عزیز می دهد که براحتی در اماکن و مجموعه های خود این دستگاه را استفاده کنند.

از طریق این اسپلیتر می توان 1 ورودی تصویر را از یک منبع پورت VGA مانند ( لب تاپ، کیس کامپیوتر، و ...) به 8 نمایشگر یا مانیتور بدون کاهش کیفیت و سایه داشتن تصویر به طور همزمان به 8 خروجی متصل کرد. اسپلیتر 8 کانال VGA AROUN 250 را می توان در سالن های همایش و کنفرانس و ... استفاده کرد به گونه ای که شخصی که قرار است پرزنت کند با متصل کردن کابل VGA خود به این اسپلیتر تصویر لب تاپ خود را بر روی نمایشگرها و تلویزیون های که بر روی میزها و دیوارها نصب شده است انتقال می دهد و کلیه افرادی که در آن جلسه هستند می توانند آن تصاویر را مشاهده کنند و برای ارایه مطالب مثل آمار ها و نمودار ها و پاور پوینت های آموزشی مورد استفاده قرار میگرد.

همچنین در فضاهایی که از تعداد بیشتر از 8 نمایشگر مو جود است می توان از طریق لوپ کردن متوالی چندین اسپلیتر 8 کنال VGA AROUN SPKITTER تعداد مانیتور های نمایش را اضافه کرد . 

این دستگاه  تا رزولیشن 2048X1536  ساپرت میکند. این دستگاه اکتیو می باشد و داری آداپتور می باشد.

بدنه دستگاه فلزی می باشد. و پهنای باند 250 MHZ دارد.

 

لطفاً توجه داشته باشید
کلیه کالاهایی که در این فروشگاه عرضه می شوند اصلی بوده و هیچ گونه کالای کارکرده و غیر اصلی در این فروشگاه به فروش نمی رسد.
شما هم می توانید در مورد Splitter 250 MHZ VGA 8 AROUN - اسپلیتر 8 کانال VGA 250 MHZ آرون نظر دهید.
متن نظر : امتیاز شما :
جهت ثبت نظر می بایست وارد سایت شوید.